Pite s rozumom!

Chystáte sa vstúpiť na stránku s predajom alkoholu. Svojím vstupom potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov.

Živé pivo

Sme prvý a jediný e-shop najširšieho portfólia chladených remeselných pív na Slovensku

Na Slovensku a v Českej republike je neskutočné množstvo kvalitných remeselných pivovarov, ktoré vyrábajú rôzne či už spodne alebo vrchne kvasené pivá. Je škoda prísť o zážitok ochutnať výborné pivo ktoré sa predáva len v okruhu kde je vyrábané. Preto sme sa rozhodli nenechať si tieto úžasné chuťové zážitky len pre seba, ale chceme ponúknuť túto pivnú slasť aj Vám - našim zákazníkom. Našou myšlienkou je dať možnosť zákazníkom spoznávať rôzne štýly, chute, farby piva o ktorých možno doteraz ani väčšina nevedela že existujú a pod slovom pivo si hneď predstavuje vyskakujúce reklamy v televízii a supermarketoch.

Podpora malých domácich remeselných pivovarov je neoddeliteľnou súšasťou dnešnej pivnej kultúry a preto sme tu, lebo vieme čo je Pod Vrchnákom.

Hlavný rozdiel medzi pivami, o ktorých je tento e-shop, z remeselných pivovarov je v ich kvalite a spôsobe výroby. Všetky pivá, ktoré ponúkame sú z malých, rodinných, remeselných pivovarov, niektoré sú nefiltrované a nepasterizované, tzv. živé pivá. 

Čo to znamená "živé pivo" ?

Je to pivo, ktoré v sebe obsahuje živé organizmy a preto je pivo bohaté na proteíny, obsahuje len prírodné cukry, ktoré vznikli prirodzeným kvasením, vápnik, železo, horčík, fosfor, draslík, sodík, zinok, vitamín C, thiamin, riboflavín, niacín, vitamín B-6, vitamín B-12, vitamín A, vitamín D. 

Priemyselné pivá, ktoré sú bežne dostupné v supermarketoch sú určite kvalitné a chutné, ale ani z ďaleka nedosahujú tú pravú chuť piva ako remeselné pivá, v ktorých je vždy niečo viac, sú varené s láskou, precíznosťou a odhodlaním.

Čo tak načapovať si svoje vlastné remeselné pivo (craft beer) ?

Čo by boli remeselné pivá bez toho aby ste si ich nemohli vychutnať na svojej záhradnej párty, narodeninovej oslave alebo dedinskej zábave vo forme riadneho "čapáka". Pod Vrchnákom sa špecializuje na pivo, pivný sortiment a doplnky aj k domácemu čapovaniu piva. Pripravujeme pre Vás požičovňu čapovacích zariadení s kompletným servisom. Sledujte nás a už čoskoro sa dozviete viac.

Naším dlhodobým cieľom je rozširovanie sortimentu o špeciálne sezónne pivá, ako aj piva z ponuky novovzniknutých malých pivovarov zo SR, ČR a ktovie čo viac, kontaktovať predajcu a zistiť viac.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info